Het Jonathermál waterpark is een gevestigd thermaalbad. Het staat in het zuiden van de regio Poesta & Tiszameer bij het stadje Kiskunmajsa. Jonathermál is een echt waterpretpark. Zeker in het zomerseizoen zijn er veel activiteiten voor de jeugd. Ook zijn er dan muzikale avonden. Direct buiten Jonathermál is een uitstekend en gezellig restaurant.
Het Jonathermál water als bijproduct
In de jaren ’60 begon men rondom Kiskunmajsa naar olie te boren. Het opgepompte, 72 graden warme water met een hoog gehalte aan natrium waterstofcarbonaat werd eerst als onhandig bijproduct gezien.
Pas vanaf 1984 werd de heilzame werking van het water onderkend.
Geneeskrachtig water
Jonathermál heeft een imposante hal met twee warmwaterbassins (36 en 38 graden). Verder is er een 25-meter bad met sauna, koudwaterbad en solarium. Dit deel is het hele jaar open.
Er loopt gekwalificeerd personeel rond met kennis van reumatologie en de heilzame werking van geneeskrachtig water.
- Het Jonathermaalbad ligt een paar minuten rijden van vakantiehuis Öz Tanya.
Meer dan 20 hectare plezier
Dit thermaalbad in Hongarije biedt in een groene en boomrijke omgeving behalve de vreugde van het zwemmen en zonnebaden nog vele andere mogelijkheden. Op een terrein van 20 hectare vindt u volleybal- en badmintonvelden, minigolf, reuzenschaak, een speeltuin, voettennis en basketbal.
Bij het nachtelijk zwemmen is ook de fitnessruimte geopend. Daarnaast is er een mooi vormgegeven gemeenschapsruimte van 100 m².
Jonathermál Belevenisbad
Rond de eeuwwisseling is het belevenisbad gebouwd. Dit bad heeft een wateroppervlakte van ongeveer 400 m². Het is min of meer het hele jaar te gebruiken voor plezier en verfrissing. Op vrijdag- en zaterdagnacht kunt u er zelfs ’s nachts zwemmen.
Uiteraard wordt in Jonathermál goed aan de inwendige mens gedacht. Er zijn restaurants, snackbars en cafés op het terrein.
-
- Het Jonathermaalbad ligt een paar minuten rijden van vakantiehuis Öz Tanya.
De attracties in het belevenisbad
- Mega glijbanen
- Fonteinen
- Watergrotten
- Geisers
- Stoomfonteinen
- Massagestralen
- Wildwaterbanen
- Bubbelbaden
- Rotsfonteinen
- Waterpaddestoelen.
Onvergetelijk ervaring voor drie generaties
Het Jonathermál zwembad is gedeeltelijk binnen, dus ook als de luimen van de weergoden tegenwerken is het er prima toeven. U bent alle dagen, bij elk weer welkom. Zeker ook in het glijbanenpark.
Vier megaglijbanen met een nieuw kinderbad bieden extra plezier tijdens uw vakantie in Hongarije. Vlak daarbij is een nieuwe speeltuin gebouwd.
U kunt met één kaartje gebruikmaken van alle zwembaden en glijbanen. Perfect voor een gezellige familievakantie. Jonathermál garandeert een onvergetelijke ervaring voor drie generaties, ‘s zomers en ’s winters.
Het bronnenbad
In de zomer van 2005 is er een extra bronnenbad geopend. Het bassin is in oceaanstijl ingericht. U bent er gelijk in de stemming van de zee.
Daarnaast kunt u een echte strandvakantie beleven in Jonathermál. Er is een meertje met een zandstrand.
Het Jonathermál bad is een mooie combinatie tussen vertier en vermaak en gezondheid en wellness. Liggend op de rand van de vakantieregio’s Poesta & Tiszameer en Romeins Pannonia is het een prima dagtochtje vanuit beide gebieden. Zoals zo vaak in Hongarije een gezond pareltje in een bij de toerist enigszins onbekend gebied.